Portaxe

Baltalimanı Cad.No:60 34470

Baltalimanı, İstanbul

Telefon: +90 212 277 82 33 – 55

Fax: +90 212 277 82 59

E-posta: info@portaxe.net

Web: www.portaxe.net

Geçtiğimiz Yıl 600’den Fazla Davete Ev Sahipliği Yapan Portaxe Yılın 365 Günü Eşsiz Boğaz Manzarasıyla Hizmet Veriyor…

LS Banquet’in işletmesini üstlendiği, 2006 yılında hizmete giren ve 2007 yılında Shine salonunun katılması ile daha da büyüyen PORTAXE” kapalı ve açık alanları ile düzenlenebilecek her türlü organizasyon için ideal bir mekan.

Düğün, kurumsal toplantılar, lansman, mezuniyet balosu, kokteyl, parti, kına gecesi organizasyonu, şirket eğitimleri, bekarlığa veda partisi gibi tüm özel davetler için yılın 365 günü hizmet veren PORTAXE, hakim olduğu eşsiz ve büyüleyici boğaz manzarası ile konuklarına keyifli anlar yaşatıyor.

PORTAXE, yazın boğaz manzarası eşliğinde günbatımına uzanan terasta, kışın soğuk gecelerde ise İstanbul Boğazı manzaralı kapalı alanında birbirinden farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarasına hâkim PORTAXE’te salona araç da girebildiğinden pek çok farklı ve yaratıcı fikirle unutulmaz lansmanlar gerçekleştiriliyor.

PORTAXE’TE, tüm misafirleriniz için yer var… Açık hava organizasyonlarında, kokteyl düzeninde 2500 oturma düzeninde ise 1100 kişiyi ağırlayabiliyoruz..

Duvarlar arasına sıkışan iş toplantılarına özgürlüğünü armağan ediyoruz…

Üst düzey toplantılar, ulusal ve uluslararası markaların ürün lansmanları, motivasyon toplantıları, eğitimler ve daha pek çok organizasyon… Portaxe’te gerçekleşen iş toplantılarında gün tebessümle başlıyor ve bu pozitif enerji tüm gün boyunca devam ediyor. Talep edildiği takdirde butik outside catering hizmeti de verilebiliyor.

Kurumsal organizasyon danışmanlarımız her planlama için “Siz hayal edin biz gerçekleştirelim” felsefesiyle yola çıkıyor. Siz içerik ile ilgili kısa bir bilgi verdikten sonra artık gerisi Portaxe profesyonellerine kalmış… Siz İstanbul boğazının keyfini çıkarırken Türk ve dünya mutfaklarından farklı menü alternatifleriyle tüm organizasyonlara farklı bir deneyim katıyoruz. Sadece Portaxe’te bulabileceğiniz su perdesi teknolojisi ile Boğazın masmavi sularına şirket logosu ya da dilediğiniz bir başka görüntüyü yansıtıyor ve tam bir görsel şölen yaratıyoruz.

Boğazın muhteşem manzarası eşliğinde yepyeni bir hayata “EVET” …

İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde yepyeni bir hayata “Evet” derken Portaxe’te size sadece rüyalarınızdaki düğünün keyfini çıkarmak kalıyor. Gecenin kusursuzluğunun detaylarda saklı olduğunu biliyor ve tüm detayları sizin düşünüyoruz…Sınırsız renk ve stil alternatifleriyle beğenilerinize göre hazırlanacak dekorasyon ile tam bir görsel şölen yaratıyoruz. Açık ve kapalı alan alternatiflerimizle İstanbul boğazının eşsiz güzelliğini dört mevsim hizmetinize sunuyoruz.

Yazın ortasında yağan yağmur mu yağdı, açık alandaki organizasyonu kapalı mekana taşımamız sadece 5 dakikamızı alıyor… “Her güzel şey çabuk biter” diye üzülüyorsanız ona da çözümümüz hazır. İsterseniz düğün organizasyonunuz sabahın ilk ışıklarına kadar devam edebilir.

Size soracağımız tek soru “Başka bir arzunuz?” olacak…

Rahat bir ulaşım ile güne keyifli başlamınızı sağlıyoruz. Çevreyoluna bir dakikadan az mesafede bulunan Portaxe ve Portaxe Shine’a gelen misafirlerinizi kapıda karşılıyor, vallet parking hizmetimizle otopark sorununu ortadan kaldırıyoruz. Deniz yoluyla gelmek isteyen misafirleriniz için Portaxe’in kendine ait bir teknesi ve iskelesi bulunuyor. Açık hava organizasyonlarında kokteyl düzeninde 2500 masa düzeninde ise 1100 kişiyi, 550 metrekarelik geniş alanımızda ağırlayabildiğimiz PORTAXE’te, geçtiğimiz yıl 600 davet gerçekleştirerek açık ve kapalı salonlarında tam 60 bin kişiyi ağırladık.

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Opening Hours:
Mon – Fri: 9:00 – 17:30

Connect With Us