D Event

D Event İstanbul
Küçükbakkalköy Mah. Albay Sok
No:24 Ataşehir 34750
Istanbul / Türkiye

Telefon: +90 216 573 18 36

D Event Ankara
Hilal Mah. Rabindranath Tagore Cad. N0:70/3 Yıldız 06550 Çankaya-Ankara / Türkiye

Telefon: +90 312 438 10 39

E-posta: info@devent.com.tr
Web: www.devent.com.tr

Hakkımızda

D Event olarak biz; M.I.C.E. (toplantı, kongre ve etkinlik) alanındaki birçok organizasyonda edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, genç ve dinamik yapımızla sürdürmeyi hedefleyen, sektör profesyonellerinin bir arada bulunduğu bir ekibiz. “Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu onu yaratmaktır.”* inancıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

2012 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, birçok dernek ve kurumsal firmanın kongre ve etkinlik yönetimi departmanlarına özel çözümler sunmaktadır. D Event, müşterilerine bu alandaki tüm ihtiyaçları** karşılayacak nitelikte hizmet vermektedir.

Katılımcılarının güzel anılarla hatırlayacağı organizasyonlar gerçekleştirmek ve onları mutlu etmek bizlerin en büyük kazancıdır. İstanbul ve Ankara ofislerimizden verdiğimiz hizmetlerle yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda mutlu katılımcılar yaratmaya devam ediyoruz.

D Event, ICVB ve “A Sınıfı Turizm Acente Belgesi”ne sahip TURSAB üyesidir.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayarak, toplantı, etkinlik, kongre ve organizasyon alanlarında global bir referans noktası olmaktır.

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeden, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru ekiple en iyi hizmeti vermektir. Verdiğimiz her sözün arkasında olmamızın temelinde; insana verdiğimiz değer ve işimizde en iyiyi yapmanın inancı yatar.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık, Doğruluk ve Bütünlük, İnsana Saygı, Takım Çalışması, Dürstlük ve Taahhüt, Kalite ve Mükemmellik

Referanslar

European Biotechnology Congress 2014 and 2015, International Pelvic Pain Society Annual Meeting, 15th Ulusal Romatoloji Kongresi, V. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi, 14th Annual Meeting of Mediterranean Society for Reproductive Medicine, 3rd International Molecular Immunology & Immunogenetics Congress, 7th Pediatric & Congenital Rhythm Congress, EULAR Endorsed International Vasculitis Course, 11. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi, 10. Ulusal Hepatoloji Kongresi, 2. Talasemi ve Hemoglobinopatiler Kongresi, 8th New Trends in Hematology Meeting, Ulusal Vakalar ile Romatoloji Eğitimi Sempozyumları, Bölgesel Romatoloji Toplantıları, Türk-Avustralya Anzak Romatoloji Toplantısı, Türk-Yunan Romatoloji Günleri, Türk Akciğer Kanseri Derneği Bölge Toplantıları, Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği Eğitim Toplantıları, Lösemi Lenfoma Miyelom Hastaları Kongreleri, Pediatrik Hematoloji Sempozyumları, Planmed Implantology Education Group Annual Meetings Pfizer, BMS, Turk Traktor, Thea Pharma, Hyundai, Blackboard, EnerjiSA, Biem Ilac, AkDenet, Ashfield, Suvari, Fama Consulting 

İstanbul Ticaret Odası Ek Hizmet Binası Hobyar Mah. Seyhulislam Hayri Efendi Cad. No:14 K:6 Fatih – 34112 İstanbul

Çalışma saatleri:
Pzt – Cma: 9:00 – 17:30

Bizi takip edin